Zaplanuj swoje działania, planery miesięczne na lodówkę dla dzieci i dorosłych
Zaplanuj swoje działania, planery miesięczne na lodówkę dla dzieci i dorosłych

Zaplanuj swoje działania, planery miesięczne na lodówkę dla dzieci i dorosłych

Planowanie jest bardzo proste, zwykle gorzej z naszą pamięcią. Pomimo wielu pomocnych gadżetów elektronicznych na pewno nie raz zdarzyło Ci się zapomnieć o wizycie u lekarza, zebraniu szkolnym, a nawet o ważnej rocznicy. Rozpisz i zaplanuj swoje działania, wykorzystując suchościeralny planer miesięczny.

Zaplanuj każdy dzień

Kiedy kolejny raz zapominasz o czymś ważnym, warto zastanowić się, czy tablica magnetyczna w formie kalendarza nie ułatwiłaby Ci życia. Tablice magnetyczne z nadrukiem poszczególnych dni miesiąca wystarczy tylko umieścić na lodówce, a następnie na bieżąco dodawać zapiski. Wykorzystasz do tego zwykły marker suchościeralny. Gdy w Twoich planach nastąpią zmiany, bez trudu wymażesz notatkę i umieścisz nową. Funkcjonalność to jedna z wielu zalet, którą posiada taki planer miesięczny. Tablica może mieć dodatkowe miejsce na ważne informacje, a także na listę zakupów, czy listę zadań do wykonania danego dnia. Ponadto każdy domownik może dopisać własną notatkę, dzięki czemu nawet jeśli się mijacie, pozostajecie w kontakcie.

Planer dla dziecka

Natłok obowiązków nie jest domeną dorosłych. Dzieci w wieku szkolnym niejednokrotnie mają bardzo dużo absorbujących zajęć. Jako rodzic, zapewne wiesz, że dzieciom także zdarza się zapomnieć np. o zadaniach domowych. Nawet plan lekcji wiszący w widocznym miejscu nie wystarcza. Planer dla dziecka możesz umieścić tuż obok Twojego, albo na dowolnej płaskiej powierzchni w dziecięcym pokoju. Będzie przypominał o urodzinach kolegi, zaległych pracach plastycznych, zajęciach dodatkowych i innych wydarzeniach. Atrakcyjna forma graficzna i możliwość własnoręcznego dokonywania zapisków sprawiają, że dzieci bardzo chętnie korzystają z planerów miesięcznych. Przy okazji od najmłodszych lat uczą się planowania czasu.

Planer dla nastolatka

Nastolatki notorycznie „zapominają” o swoich obowiązkach szkolnych i domowych. Tablice magnetyczne z listą zadań do wykonania, ułatwią wam wzajemną komunikację. Zamiast zaczynać dzień od wyliczania listy obowiązków, zapisz je. Poranek możecie spędzić na zwyczajnej rozmowie. Planer dla nastolatka pomoże mu w osiągnięciu ambitnych celów lub wyzwań. Może to być intensywny trening albo spotkanie z przyjaciółmi. Poza tym nastolatki muszą pamiętać o sprawdzianach i ważnych egzaminach. Planer miesięczny nauczy Twoje dziecko lepszego gospodarowania czasem.

Stara mądrość głosi, że najlepsze są proste rozwiązania. Dlatego jeśli chcesz uprościć życie swoje lub swojej rodziny, zrób to -  zaplanuj każdy dzień.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier inpost) już od 80,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl