Praca, szkoła, dom, zakupy… Codzienny nawał obowiązków często przytłacza i powoduje, że coraz trudniej je realizować bez poczucia pośpiechu. Jest jednak sposób, aby nad tym zapanować – dobra organizacja dnia i planowanie to pomysł na to, aby nie tylko wykonać wszystkie zadania, ale też znaleźć w ciągu dnia chwilę dla siebie. Niezbędnym pomocnikiem będzie na pewno praktyczna tablica magnetyczna, która ułatwi uporządkowanie planów i będzie motywować do realizacji postanowień.

Tablice magnetyczne

Oferowane przez nas tablice magnetyczne służą przede wszystkim do planowania, czyli zapisywania tego, co mamy zrobić w danym dniu, czy nawet tygodniu. Charakteryzują się estetyczną i przejrzystą grafiką, mają też bardzo praktyczny format, dzięki czemu wszystkie notatki są czytelne. Są wszechstronne – przydadzą się zarówno w kuchni, jak i w pokoju dziecka czy gabinecie. Zapisanie swoich planów i zadań, znacznie ułatwia ich wykonanie oraz pomaga pamiętać o wyjątkowo ważnych rzeczach. Dzięki magnetycznej tablicy nawet najbardziej roztargnione osoby staną się bardziej zorganizowane!

Tablice magnetyczne dla dzieci

Plan tygodnia współczesnych dzieci, często jest niemal tak samo napięty, jak ich rodziców. Wczesna nauka kontrolowania swojego czasu, jest doskonałą lekcją samodzielności, która zaprocentuje w dorosłym życiu. Tablica magnetyczna dla dzieci będzie najlepszym pomocnikiem w organizowaniu swojego dnia przez ucznia. Można na niej zapisać plan lekcji oraz godziny zajęć dodatkowych. Dobrym rozwiązaniem będzie też tablica magnetyczna na magnesy, dzięki czemu dziecko może przymocować do niej własne rysunki czy zdjęcia ulubionych bajkowych bohaterów.

Lista do zrobienia ułatwia życie

Dzięki tak prostej rzeczy jak przytwierdzona w widocznym miejscu tablica magnetyczna, plan tygodnia zawsze już będzie widoczny i nigdy się nie zgubi. Nasze tablice wykonane są z suchościeralnego laminatu, dzięki czemu nieaktualne zapiski można łatwo zetrzeć i uzupełnić za pomocą specjalnego markera. Na każdej umieszczona jest praktyczna grafika zawierająca tytuł planszy oraz miejsce na wpisanie poszczególnych zaplanowanych czynności. Może się na nich również znajdować lista zakupów, która zapisana na zwykłej kartce wyjątkowo często lubi się zawieruszyć. W razie potrzeby na tablicy można również tworzyć luźne zapiski dotyczące spraw, o których trzeba pamiętać. Dla tych, którzy mają wyjątkowo intensywne dni, polecamy tablice z miejscem na szczegółowy plan dnia, które pomogą zorganizować go jak najbardziej efektywnie. Niezależnie od wyboru rodzaju tablicy, jedno jest pewne – jeśli się do niej przyzwyczaisz, twoje życie stanie się dużo prostsze!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier inpost) już od 80,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl