planer roczny

Nie od dziś wiadomo, że planowanie to sposób na to, by w naszym życiu panował porządek i spokój. Od tego, jak zorganizujemy swój czas oraz jak zaplanujemy codzienne zadania, zależy w dużej mierze, czy uda nam się zrealizować wszystkie cele i pogodzić ze sobą różne aktywności. Nieocenioną pomocą będą więc planery roczne, z których pomocą możliwe jest swobodne robienie planów ze sporym wyprzedzeniem. 

Planery roczne – oferta zaplanowane.com.pl

W asortymencie Zaplanowane.com znajduje się szeroki wybór suchościeralnych planerów rocznych w bogatej gamie kolorystycznej i w różnorakich wersjach graficznych. Ich najważniejszy element stanowi kalendarium, w którym zaznaczone zostały dni świąteczne i wolne od pracy. Dla większej czytelności ponumerowano tygodnie.

Powłokę planerów pokryto błyszczącym laminatem. Dzięki temu zapisane plany bez trudu możemy modyfikować – wystarczy zetrzeć pierwotną treść i wprowadzić zmiany. 

Planer roczny tego typu przeznaczony jest do montażu na płaskich powierzchniach, takich jak np. ściana, blat albo front mebla. Z łatwością można go przymocować do podłoża – zrobimy to za sprawą dołączonej do zestawu dwustronnej taśmy samoprzylepnej. Oferowane produkty cechuje wysoka jakość wykonania, trwałość, a także estetyka. 

Planer roczny w firmie – szerokie spektrum zastosowania 

Ścienne planery doskonale sprawdzają się w biznesie. Zamawiane są często do firm o profilu logistycznym, restauracji, hoteli, centrów konferencyjnych, klubów fitness czy gabinetów lekarskich. Planery roczne bez wątpienia ułatwiają pracę sekretariatów oraz działów administracyjnych niezależnie od branży. Ułatwiają planowanie rezerwacji, spotkań z klientami, szkoleń, konferencji, zmian lub dyżurów pracowników, ale też ich urlopów albo godzin pracy. 

Planer ścienny w domu – podstawa dobrej organizacji 

Planer roczny okazuje się niezastąpionym rozwiązaniem również w domach. Posiadanie takiej pomocy ułatwi planowanie codziennego życia rodzinnego. Dzięki planerowi rocznemu zaplanowanie najbliższego tygodnia, miesiąca czy roku okazuje się dużo prostsze. Takie narzędzie jest szczególnie przydatne wtedy, gdy chcemy zestawić ze sobą obowiązki bądź plany rodziców i dzieci. Korzystając z planera rocznego, na jednej tablicy możemy umieścić daty urlopów, ferii, urodzin, wyjazdów służbowych, zebrań w szkole, wizyt u lekarza, dat szkolnych przedstawień czy też rozkład zajęć pozalekcyjnych. W efekcie unikniemy sytuacji, w których dwie ważne sprawy się zdublują lub zapomnimy o ważnym wydarzeniu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier inpost) już od 80,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl