planer lista zadań

Zawsze zapominasz o czymś, gdy wybierasz się na zakupy? Zdarza Ci się nie pamiętać o ważnych urodzinach? Z naszymi planerami odzyskasz kontrolę, nauczysz się mądrze gospodarować czasem, a co najważniejsze — nie zapomnisz o żadnym istotnym wydarzeniu.

W natłoku obowiązków często odczuwamy niepokój. Utworzenie listy zadań pomoże uszeregować myśli i zaplanować najlepszy kierunek działania. Kiedy spisujemy nasze myśli, stają się bardziej realne, a cele — możliwe do zrealizowania. To dlatego we wszystkich szkoleniach z zarządzania czasem pojawia się temat tworzenia list. Wykreślanie wykonanych punktów daje poczucie kontroli i sprawia, że czujemy się bardziej produktywni. Spada poziom lęku, dzięki czemu pracujemy bardziej wydajnie. To wystarczające powody, by umieścić na lodówce planer produkcji Poli-Trader.

Estetyczna lista zadań w Twojej kuchni

Panele wykonane są w oszczędnej, minimalistycznej stylistyce. Czarne litery na białym tle przypominają tradycyjne, papierowe kartki. Wszystko po to, by idealnie pasować do każdego wnętrza. Wysoki kontrast sprawia, że harmonogram jest bardziej czytelny. Zadbaliśmy o to, by każdy członek rodziny mógł łatwo odczytać to, co napiszesz!

Nie chcemy, żeby planer lista zadań rozpraszał lub nadmiernie przyciągał wzrok. Harmonogram powinien być jedynie narzędziem do osiągania innych, ważnych celów. Jednocześnie w dyskretny sposób spaja się z każdym wystrojem wnętrz, nie dominując przestrzeni. Duże panele pozwolą Ci się rozpisać, dlatego poradzą sobie nawet z najdłuższą listą zadań! Przejmij kontrolę nad trybem dnia, zarządzaj własnym czasem i ciesz się nową motywacją do działania.

Planer lista zadań pomoże ułożyć harmonogram dnia

Rodzinne życie bywa chaotyczne - wie o tym każdy rodzic. Na szczęście odpowiednia organizacja wprowadzi ład i przewidywalność w Waszą codzienność. Możesz to osiągnąć, kupując nasz zestaw planerów magnetycznych na lodówkę. Zawiera trzy panele: listę zakupów, część na uzupełnienie planu dnia, oraz ważne informacje. Dzięki tej wielofunkcyjności nikt z Was nie zapomni o brakującym składniku do ciasta ani o urodzinach babci. To świetne miejsce, by pozostawić miłą wiadomość dla członków rodziny. Poczuj idylliczną harmonię dzięki dobrej organizacji. Nie musisz już polegać wyłącznie na swojej pamięci. Urzeczywistniaj swoje marzenia, spisując je w harmonogramie.

Co najważniejsze, magnetyczny planer lista zadań wykonany jest z trwałych materiałów, odpornych na długotrwałe użytkowanie. Możesz pisać po nim za pomocą markerów ścieralnych. Każdego dnia wpisuj dokładnie to, o czym musisz pamiętać — a potem po prostu to wymaż! Nie musisz obawiać się o środowisko ani o to, że zgubisz karteczkę z harmonogramem. Planer w formie magnesu pozostanie bezpiecznie przyczepiony do lodówki i będzie zawsze pod ręką wtedy, gdy go potrzebujesz.

Nasza lista zadań została wykonana z myślą o środowisku. Bezpieczny dla zdrowia i ekologiczny nadruk wykonany w technologii HP Latex sprawia, że planer to dobry wybór dla rodzin z dziećmi. Jeśli los naszej planety nie jest Ci obojętny, możesz mieć pewność, że wybierasz dobrze.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier inpost) już od 80,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl